טיול מאורגן לנורבגיה

  • בחר גודל טקסט A A

טיול מאורגן בנורבגיה – ההתמחות המיוחדת שלנו

עונת הטיולים הבאה עלינו לטובה מאפשרת לכם לבחור באחד מהטיולים המאורגנים שלנו לנורבגיה, שהייחוד של כולם זהה: טיול מאורגן לנורבגיה שמתקיים בקבוצות קטנות, ומאפשר לכם לקבל את כל המידע החשוב מחד ולהתחבר עם אנשים אחרים מאידך.

הטיולים שלנו

אנחנו מציעים לכם מספר טיולי חורף, כולם עוברים בין המקומות החשובים בנורבגיה, ביניהם הערים המרכזיות, הפיורדים וכמובן גם האטרקציות הכל כך מיוחדות של המדינה המקסימה הזאת – טיול על קרחון, צפייה בדובי קוטב ובלווייתנים והאטרקציה המרכזית – צפייה ביופיים הבלתי ניתן לתיאור של אורות הצפון.

אם אתם מעוניינים לבקר בנורבגיה דווקא בקיץ, תוכלו לבחור באחד ממסלולי הקיץ, אשר אמנם לא כוללים צפייה באורות הצפון (פשוט כי זאת לא העונה), אבל בהחלט כוללים צפייה באטרקציה המרכזית של הקיץ – שמש חצות.

הבטיחו את מקומכם! מומלץ מאוד להקדים את הרשמתכם לטיולים שכן הקבוצות קטנות והן מתמלאות מהר.

למה דווקא הטיולים שלנו?

מכל הסיבות הנכונות:

ההיכרות שלנו – אנחנו מכירים את נורבגיה מקרוב, ולכן טיול בנורבגיה עבורנו הוא טיול במגרש הביתי. אנחנו מתמחים בהוצאת טיולים למדינה זו והמדריכים שלנו מכירים את כל האתרים החשובים ממש כמו את כף ידם. מכיוון שטיול מאורגן בנורבגיה הוא טיול של פעם בחיים, חשוב לצאת אליו בליווי מדריכים שמכירים את המקום באמת.

המדריכים שלנו – המדריכים שייקחו אתכם לטיול המאורגן בנורבגיה הם מדריכים מעולים. אתם בוודאי תחשבו שאנחנו לא מאוד אובייקטיביים, וזה מובן לגמרי. אם תרצו נשמח לתת לכם פרטי התקשרות עם מטיילים שיצאו עם המדריכים שלנו בשנים קודמות ותוכלו לשמוע מה הם חושבים עליהם.

הקבוצות שלנו – אנחנו מאמינים שטיול מאורגן בנורבגיה (ובכל יעד אחר) צריך להתקיים בקבוצות קטנות, גם כדי שכל מטייל יוכל לקבל יחס אישי מהמדריך וגם כדי שיהיה נעים וקל יותר לטייל. לכן, הקבוצות שלנו כוללות לא יותר מ-12 אנשים, כאשר דרושים רק 8 משתתפים להבטיח את קיומו. זאת לעומת טיולים מאורגנים בקבוצות גדולות, אשר מותנים בדרך כלל בהצטרפות של יותר אנשים ובמהלכם קשה מאוד לקיים תקשורת אישית עם המדריך.

המסלולים שלנו – המדריכים שלנו בוחרים עבורכם את המסלולים הכי מרתקים, יפים ומוצלחים, שכוללים הרבה מאוד אטרקציות ומאפשרים לכם לחזור הביתה עם ים של תמונות מדהימות ועוד הרבה יותר חשוב מזה – עם שק שלם של חוויות.

אז אם אתם רוצים לצאת לטיול בנורבגיה וליהנות מליווי צמוד, מהסברים מדויקים על כל מקום שאתם מטיילים בו וממגוון גדול של אטרקציות שמאוד קשה לחוות בטיול עצמאי; אם אתם רוצים להיות חופשיים מלדאוג לכל הצדדים הבירוקרטיים של הטיול כמו כניסות לאתרים, תשלומים בכבישי אגרה ועוד; ואם אתם רוצים לטייל עם אנשים איכותיים שיכולים בקלות להפוך לחברים – טיול מאורגן בנורבגיה איתנו הוא הבחירה המושלמת עבורכם.